Szlachetna Paczka to już nasza przedświąteczna tradycja

Kolejna zbiórka w ramach Szlachetnej Paczki zakończona sukcesem! Bardzo nas cieszy fakt, że po raz kolejny mogliśmy dołączyć do tej szlachetnej inicjatywy i razem z naszymi Lokatorami spełnić potrzeby wybranej rodziny sprawiając, że Jej święta będą piękniejsze.

W tym roku wszystkie potrzebujące rodziny (aż 20073!) znalazły swoich Darczyńców. Ponownie okazało się, że nasi pracownicy oraz Lokatorzy mają otwarte serca na pomoc tym najbardziej potrzebującym przyczyniając się do tego pięknego wyniku. Pomocą objęliśmy matkę samotnie wychowującą trójkę dzieci z Rybnika.

Wspólnie z naszymi Lokatorami udało nam się zebrać aż 27 paczek z żywnością, środkami czystości, przyborami szkolnymi, ręcznikami, ubraniami i innymi niezbędnymi rzeczami, które w trakcie weekendu cudów do potrzebującej rodziny. Udało nam się również zakupić opał na zimę oraz trzyosobowe łóżko piętrowe dla dzieci. Wszystkie paczki zostały przekazane rodzinie w sobotę (09.12.2017 r.) przez pracownika Technoparku oraz wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Nasze prezenty były  odpowiedzią na konkretne potrzeby wybranej przez nas rodziny –  spełniły marzenia trójki dzieci oraz sprawiły wielką radość ich mamie.

Cała rodzina osobiście podziękowała za świąteczne prezenty, które sprawiły, że na twarzach dzieci zagościł uśmiech i wzruszenie.

Serdecznie dziękujemy pracownikom i Lokatorom „Technoparku Gliwice” za ogromne zaangażowanie w naszą zbiórkę!