W sierpniu dołączyli do nas kolejni nowi lokatorzy

Spółka CREONA kreuje i wdraża nowatorskie rozwiązania, zmieniając otaczający świat, by stawał się on przyjaźniejszym i bardziej inspirującym miejscem dla człowieka. Spółkę tworzą specjaliści, którzy uczestniczą w pracach prowadzonych dla branży energetycznej, przemysłu petrochemicznego i spożywczego oraz dla branży IT. W pracach wykorzystują najnowocześniejsze narzędzia obliczeniowe, a zespół ich  programistów może w bardzo krótkim czasie zaimplementować opracowane algorytmy do konkretnych instalacji i urządzeń.

Symbol Studio Mateusz Pałka specjalizuje się w projektowaniu silnych i spójnych identyfikacji wizualnych. Swoją wiedzę i 10 – cio letnie doświadczenie w obszarach projektowania logo, materiałów identyfikacyjnych, stron internetowych, opakowań czy ilustracji wykorzystuje, by pomagać klientom w tworzeniu silnego i spójnego wizerunku. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie realizując kompleksowe zlecenia z dbałością o każdy element, które po złożeniu w całość dają odpowiednie efekty w odbiorze marki.

Spółka IMS Messsysteme GmbH z siedzibą Heiligenhaus w Niemczech została założona w 1980 roku. Firma  rozwija i produkuje izotopowe, rentgenowskie i optyczne systemy pomiarowe do zastosowań przemysłowych w przemyśle stalowym, aluminiowym i metalowym. Spółka IMS jest szczególnie dumna z utworzenia własnej Akademii IMS (CTC), która została zaprojektowana jako Centrum Kompetencyjno-Szkoleniowe do prowadzenia szkoleń  dla pracowników i klientów z wysoko wykwalifikowanymi mówcami wewnętrznymi i zewnętrznymi.