Konferencja Innowacyjne Rozwiązania IT w Przemyśle 4.0

Park Naukowo – Technologiczny “TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. jako patron wydarzenia zaprasza do udziału w konferencji “Innowacyjne Rozwiązania IT w Przemyśle 4.0”,która będzie miejscem spotkań nauki i biznesu oraz wymiany poglądów dotyczących innowacji i rozwoju w branży IT i IOT z obszaru Przemysłu 4.0.

Innowacyjne rozwiązania IT w przemyśle 4.0 to konferencja dotycząca złożonego procesu transformacji technologicznej i organizacyjnej przedsiębiorstw, który obejmuje integrację łańcucha wartości, wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz cyfryzację produktów i usług.

Czynnikiem napędzającym transformację w kierunku przemysłu 4.0 są coraz bardziej zindywidualizowane potrzeby klientów i narastający trend personalizacji produktów i usług.

Branża produkcyjna w Polsce i w Europie przechodzi transformację, co dodatkowo podkreśla istotność tematyki konferencji i znaczenie dla rozwoju społecznego i gospodarczego kraju.

Rozsądnie wdrożona automatyzacja IT w przemyśle powoduje usprawnienia, wzrost konkurencyjności, powstanie dodatkowych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych i szereg innych korzyści.

Nasz cel to promocja i popularyzacja wyników działalności badawczo – rozwojowej w obszarze rozwiązań IT w przemyśle.

Konferencja finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Konferencja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii i innych podmiotów.

Zapraszamy na stronę Konferencji   itprzemysl40.com