Start It Up-zapraszamy do udziału!

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w 8 edycji Start It Up, która odbędzie się w Technoparku Gliwice już 21 listopada (czwartek) o godz.17:00.

Spotkania „Start It Up” dedykowane są zarówno przedstawicielom startupów jak i doświadczonym przedsiębiorcom. Na tegorocznej scenie poruszone zostaną tematy związane z influencer marketingiem. Nowością będzie scena „Startup stage”, której celem jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk. Uczestnicy dowiedzą się w jakie innowacyjne startupy inwestuje działający przy Technoparku Fundusz Akcelerator Technologiczny Gliwice. Jak zwykle nie zabraknie możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji eksperckich, a to wszystko podczas części networkingowej, stanowiącej nieodłączny element eventu.

Szczegóły na stronie: www.start-it-up.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny-wystarczy pobrać darmową wejściówkę na:

www.start-it-up.pl

Liczba miejsc ograniczona.

 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął  Prezydent Miasta Gliwice – Zygmunt Frankiewicz, JM Rektor Politechniki Śląskiej – prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk oraz Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach – Tomasz Zjawiony.

Organizatorem wydarzenia jest Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE”, we współpracy z  Akceleratorem Technologicznym Gliwice oraz Obserwatorium Specjalistycznym ICT.

Zapraszamy