Nasz zespół

Jacek Kotra

Dyrektor Parku

tel.: (+48) 32 335 85 00

jacek.kotra@technopark.gliwice.pl


Sabina Chobot

Sekretarka

tel.: (+48) 32 335 85 00

sabina.chobot@technopark.gliwice.pl

Karolina Bieda

Księgowa

tel.: (+48) 32 335 85 05; 607 363 765

karolina.bieda@technopark.gliwice.pl


Magdalena Antos

Specjalista ds. wsparcia procesu inkubacji i szkoleń

tel.: (+48) 32 335 85 04; 724 318 426

magdalena.antos@technopark.gliwice.pl

Katarzyna Kuboś

Specjalista ds. inkubacji i wsparcia MŚP

tel.: (+48) 32 335 85 09; 782 182 207

katarzyna.kubos@technopark.gliwice.pl


Tomasz Czyszpak

Koordynator Projektów Inwestycyjnych

tel.: (+48) 32 335 85 13

tomasz.czyszpak@technopark.gliwice.pl

Katarzyna Kowol

Pracownik Biura Projektów

tel.:(+48) 32 335 85 08, 607 363 258

katarzyna.kowol@technopark.gliwice.pl


Ilona Wężyk

Administrator Budynku

tel.: 603 363 265

ilona.wezyk@technopark.gliwice.pl